KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12983334
nr 1298 3334
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad 150-upplaga. Haskel 150 -152. Bladets mått: 52x60 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:52:01
11/12 22:27:05
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander